در این مجوعه آموزشی که بر اساس یک سناریو عملی و کاربردی تهیه شده است ، شبکه ای در نظر گرفته شده است که یک سوئیچ سیسکو و یک روتر میکروتیک وجود دارد. در این شبکه بر روی سوئیچ سیسکو VLAN پیکربندی شده و حالا ما قصد داریم تا با استفاده از روتر میکروتیک خودمان بین VLAN ها یک Routing ایجاد نماییم. برای درک بهتر موضوع و آشنایی با این دوره حتما فیلم معرفی دوره را مشاهده نمایید.

مبحث اصلی این دوره پیاده سازی VLAN و InterVlan Routing می باشد ، اما در راستای پیکربندی این مباحث ، به موارد بسیار دیگری نیز اشاره شده است. مواردی همچون انتقال DHCP بر روی VLAN ، انتقال اینترنت ، مدیریت پهنای باند و … .

زبان : فارسی

کیفیت : MP4 HD

زمان : ۴۳ دقیقه

محصول : کاربر شبکه

کلمه عبور : www.networkuser.ir

 

نحوه خرید :

هزینه ای که برای این مجموعه درنظر گرفته شده است ، مبلغ ۸۰۰۰ تومان می باشد. شما می توانید این مبلغ را به شماره کارت : ۰۵۰۳ ۱۲۲۲ ۲۹۱۰ ۵۰۲۲ به نام فرهاد شریفیان واریز نموده و پس از واریز نام و نام خانوادگی ، کد پیگیری و تاریخ واریز را از طریق شماره : ۰۹۱۲۵۱۳۰۷۴۳ (تلگرام ، مسیج) اعلام نمایید. سپس لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

از دوستان عزیزی که این مجموعه را خریداری می نمایند خواهشمند است تا قانون کپی رایت را رعایت فرمایند. هزینه ای که برای این مجموعه در نظر گرفته شده است بابت هزینه های وب سایت و کانال مصرف خواهد شد.

 

فیلم معرفی دوره : 

 

نظر شما!!