در این مجوعه آموزشی که بر اساس یک سناریو عملی و کاربردی تهیه شده است ، شبکه ای در نظر گرفته شده است که یک سوئیچ سیسکو و یک روتر میکروتیک وجود دارد. در این شبکه بر روی سوئیچ سیسکو VLAN پیکربندی شده و حالا ما قصد داریم تا با استفاده از روتر میکروتیک خودمان بین VLAN ها یک Routing ایجاد نماییم. برای درک بهتر موضوع و آشنایی با این دوره حتما فیلم معرفی دوره را مشاهده نمایید.

پیکربندی Vlan و InterVlan

مبحث اصلی این دوره پیاده سازی VLAN و InterVlan Routing می باشد ، اما در راستای پیکربندی این مباحث ، به موارد بسیار دیگری نیز اشاره شده است. مواردی همچون انتقال DHCP بر روی VLAN ، انتقال اینترنت ، مدیریت پهنای باند و … .

مشخصات این مجموعه آموزش :

  • زبان : فارسی
  • کیفیت : MP4 HD
  • زمان : ۴۳ دقیقه
  • محصول : کاربر شبکه
  • کلمه عبور : www.networkuser.ir

نحوه خرید :

هزینه ای که برای مجموعه پیکربندی Vlan و InterVlan درنظر گرفته شده است ، مبلغ ۸۰۰۰ تومان می باشد. شما می توانید این مبلغ را به شماره کارت : ۰۵۰۳ ۱۲۲۲ ۲۹۱۰ ۵۰۲۲ به نام فرهاد شریفیان واریز نموده و پس از واریز نام و نام خانوادگی ، کد پیگیری و تاریخ واریز را از طریق شماره : ۰۹۱۲۵۱۳۰۷۴۳ (تلگرام ، مسیج) اعلام نمایید. سپس لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

از دوستان عزیزی که مجموعه پیکربندی Vlan و InterVlan را خریداری می نمایند خواهشمند است تا قانون کپی رایت را رعایت فرمایند. هزینه ای که برای این مجموعه در نظر گرفته شده است بابت هزینه های وب سایت و کانال مصرف خواهد شد.

 

فیلم معرفی دوره : 

 

نظر شما!!