همانطور که می دانید ، امروزه شبکه های وایرلس بسیار گسترده شده اند. بطوریکه اگر شما به اطراف خود نگاهی بیاندازید اثری از این شبکه ها را احساس خواهید کرد. بعنوان مثال اگر شما در منزل خود یک ارتباط اینترنت دارید و یک اکسس پوینت یا مودم وایرلس در واقع شما یک شبکه وایرلس راه اندازی کرده اید.

در این دوره آموزشی شما با نحوه راه اندازی یک شبکه وایرلس داخلی (indoor) با استفاده از تجهیزات میکروتیک آشنا خواهید شد. در این مجموعه آموزشی کاربردی که از یک سناریو عملی استفاده خواهد کرد شما فراخواهید گرفت که چگونه با استفاده از تجهیزات میکروتیک یک شبکه وایرلس مدیریت شده داشته باشید و آن را در محل کار خود راه اندازی نمایید.

در این دوره شما با مفاهیمی همچون : NAT ، DHCP ، HOTSPOT ، Routing ، Wireless Protocol و … آشنا خواهید شد و همچنین آن ها را در سناریویی که برای شما تهیه شده است پیکربندی می نمایید.

زبان : فارسی

کیفیت : MP4 HD

زمان : ۷۰ دقیقه

محصول : کاربر شبکه

نحوه خرید :

هزینه ای که برای این مجموعه درنظر گرفته شده است ، مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان می باشد. شما می توانید این مبلغ را به شماره کارت : ۰۵۰۳ ۱۲۲۲ ۲۹۱۰ ۵۰۲۲ به نام فرهاد شریفیان واریز نموده و پس از واریز نام و نام خانوادگی ، کد پیگیری و تاریخ واریز را از طریق شماره : ۰۹۱۲۵۱۳۰۷۴۳ (تلگرام ، مسیج) اعلام نمایید. سپس لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

از دوستان عزیزی که این مجموعه را خریداری می نمایند خواهشمند است تا قانون کپی رایت را رعایت فرمایند. هزینه ای که برای این مجموعه در نظر گرفته شده است بابت هزینه های وب سایت و کانال مصرف خواهد شد.

 

معرفی دوره :

 

2 دیدگاه برای “مجموعه آموزشی کاربردی راه اندازی شبکه وایرلس داخلی با میکروتیک”

 1. حسن شیرجنگ

  با عرض سلام
  حقیقتا” آموزشی که ارائه شده فوق العاده است
  با توضیح کاملا” شفاف و فن بیان مدرس و اشاره کامل به ابعاد موضوع ، مفهوم بطور کامل بیان می شود
  حقیقتا” از مجموعه ارزشمند شما متشکرم
  امیدوارم همواره سلامت و برقرار باشید
  منتظر آموزش های بعدی شما خواهم بود

 2. داوود ف

  سلام استاد؛
  عصرتون بخیر.
  راستش رو بخواین من چند روز قبل دوره شما رو خریداری کردم. با دیدن قسمت اول دلم نیومد نظر خودم رو قرار ندم و موکول کنم به جلسه آخر. بسیار بسیار خوب و با طمأنینه تدریس کردین. دست گلتون درد نکنه. ممنونم . بسیار خوب و عالی هستش. امیدوارم در ادامه اگه سوالی پیش اومد بتونم ازتون بپرسم.
  در خصوص مبلغش هم واقعا مبلغش عالیه و این دوره بسیار بسیار ارزشش بیشتر هستش. همینکه با جزئیات توضیح میدین خیلی خوبه. حالا قسمتهای دیگه رو هم می بینم و باز نظر نهاییم رو قرار میدم براتون. گفتم قبل از اینکه همه ش رو ببینم ازتون تقدیر و تشکر کرده باشم. مرسی.
  سال خوبی داشته باشین استاد. متشکرم.

نظر شما!!