شرکت میکروتیک در سال ۱۹۹۵ در کشور کوچک لیتوانی توسط دو دانشجوی فارغ التحصیل شده از دانشگاه MIT آمریکا تاسیس شد. اولین محصول این شرکت سیستم عامل میکروتیک یا همان RouterOS کنونی بود که هسته اصلی آن از لینوکس ۲٫۶ تشکیل شده است. شرکت میکروتیک امروزه تولید کننده تجهیزات وایرلس و مسیریاب ها نیز محسوب می شود و یکی از کمپانی های مطرح در دنیای شبکه می باشد.

این شرکت در حوزه آموزش نیز فعالیت گسترده و قوی دارد و همانند کمپانی مطرح سیسکو جهت یادگیری کاربران خود دوره های گوناگونی را در سطوح مختلف برگزار می کند. هم اکنون امکان برگزاری دوره های این شرکت در ایران فراهم بوده و همچنین آزمون های رسمی شرکت میکروتیک با ارائه مدرک رسمی این شرکت که در تمامی دنیا قابل اعتبار می باشد نیز وجود دارد.

هم اکنون آزمون های رسمی این شرکت توسط جناب آقای مهندس سید احمد شاه نعمت اله در کشور عزیزمان برگزار می گردد و به کسانی که نمره حد نصاب قبولی را کسب نمایند مدرک رسمی شرکت میکروتیک اهدا خواهد شد.شما علاقه مندان عزیز می توانید جهت شرکت در دوره ها و همچنین آزمون های رسمی شرکت میکروتیک با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید.

 

مهندس سید احمد شاه نعمت اله

مدرس رسمی شرکت میکروتیک در ایران

تلفن های تماس :

۳۱۷۰ ۸۶۱ ۰۹۳۹

۳۱۷۰ ۸۶۱ ۰۹۱۲

ایمیل :

ahmad.shahnemat@gmail.com

وب سایت :

http://shahnemat.ir

 

نظر شما!!