کمپانی سیسکو از بزرگترین شرکت ها در زمینه تولید تجهیزات شبکه می باشد که ما این شرکت را با روترها و سوئیچ های آن می شناسیم، هر چند که سیسکو محصولات و خدمات بسیاری را در زمینه شبکه و ارتباطات شبکه ارائه می دهد. کمپانی سیسکو برای اینکه کارشناسان و متخصصان شبکه بتوانند با دستگاه های این شرکت کار کنند و توانایی پیکربندی آنها را داشته باشند اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در سطوح و مدارک مختلف می نماید.

دانلود کتاب رسمی CCNA 200-301

شکل جدید مدارک این شرکت از فوریه سال ۲۰۲۰ تغییر کرد و هم اکنون ساختار دوره های سیسکو به شکل متفاوتی ارائه می شود. یکی از این دوره ها که از لحاظ ساختار دچار تغییر شد، دوره CCNA بود. در ساختار قبل در این سطح ما شاهد دوره های مختلفی بودیم، مانند: CCNA R & S , CCNA Data Center , CCNA Security و موارد دیگر. در شکل جدید ما یک دوره CCNA خواهیم داشت با کد امتحانی جدید که ۳۰۱-۲۰۰ می باشد.

اشتباه نکنید این کد شامل تمامی دوره های CCNA نیست، بلکه در واقع همان دوره CCNA R & S می باشد و به آن سرفصل هایی اضافه شده است. در این مطلب برای شما دوره آموزش CCNA 200-301 را قرار داده ایم، این دوره محصول شرکت Udemy و بهمراه زیرنویس انگلیسی می باشد.


مشخصات:

  • عنوان: Udemy CCNA 200-301
  • زبان: انگلیسی+زیرنویس انگلیسی
  • مدت: ۱۸ ساعت
  • کلمه عبور: www.networkuser.ir

نظر شما!!